Tydzień Jezusa w Szczecinie jest inicjatywą, która zaistnieje tu po raz pierwszy i jako jednorazowa oferta. Z inicjatywy lokalnych pastorów cały program odbędzie się w najbardziej uczęszczanym i rozpoznawalnym zielonym terenie miejskim pod nazwą Jasne Błonia. Tydzień odbędzie w terminie 5-11 sierpnia tradycyjnie finalizując program pierwszym w tym mieście Marszem dla Jezusa. Zarówno rozpoczęcie jak i zakończenie uświetni kilka zaproszonych zespołów. Środek tygodnia będzie zagospodarowany przez różne kościoły, które każdego dnia zabezpieczą program swoją inicjatywą muzyczną, kulturalną i ewangelizacyjną. Wsparcie Tygodnia zapewni ogólnopolski Misyjny Obóz Wędrowny.

 

Wspaniałe miejsce, wakacyjny czas i okazja, aby być razem z nami! Zapraszamy!

 

Strona wydarzeń: tydzienjezusa.pl/szczecin


Szczecin jest najbardziej oddalonym od Warszawy miastem wojewódzkim w Polsce. Leży w północno-zachodniej Polsce, w zachodniej części woj. zachodniopomorskiego przy granicy polsko-niemieckiej. Miasto leży nad rzeką Odrą. Odległość z centrum miasta do Morza Bałtyckiego w linii prostej wynosi 65 km. Jest uznawany za historyczną stolicę Pomorza Zachodniego.

 

Szczecin (niem., dolnoniem. i szw.: Stettin; łac.: Sedinum lub Stetinum) – stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Według danych z 2016 roku miasto miało 405 413 mieszkańców.

 

Z racji nadgranicznego położenia i bliskości Morza Bałtyckiego, dostępnego przez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński, Szczecin stał się ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne (opera i operetka, liczne teatry, muzea i ośrodki kultury).

 

 

 

 

 

Katowice 18-24.08.2019
Warszawa 25.08-1.09.2019
Trójmiasto
Wrocław

Linki programów TJ
O nas
Plakaty
Hymn TJ

Video
Zdjęcia
Archiwum